Praca - Webmaster - Web Developer

Poszukujemy  do stałej współpracy

Zakres obowiązków
- prace optymalizacyjne nad kodem HTML i CSS / PHP
- modyfikacja serwisów www naszych klientów
- migracje danych klientów (poczta, bazy, strony)

Nasze wymagania
- doświadczenie na stanowisku Front-end Developer
- dobra znajomość HTML, CSS, Javascript, PHP, zagadnień RWD
- znajomość Adobe Photoshop
- samodzielność w rozwiązywaniu problemów

Oferujemy
Formę zatrudnienia w zależności od Twoich preferencji (UoP, UZ, B2B).
Niezbędne narzędzia pracy.
Zdobycie doświadczenia przy dużych i różnorodnych projektach.
Możliwość realizowania własnej kreatywności.

Oferty zawierające CV prosimy przesyłać na adres: biuro@inpero.pl
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97r. – Dz. U. Nr 133, poz. 883)”.

Więcej informacji pod numerem telefonu 794 794 996