Domeny i Hostingi

Nazwy stron internetowych nie biorą się z przypadku, a ich posiadanie jest regulowane prawnie. Wiele chwytliwych i popularnych nazw potrafi być warta duże pieniądze, a nowe firmy dbają o rezerwacje własnych, często odpowiadających nazwie ich marki, jeszcze nawet przed utworzeniem projektu na własną stronę internetową.

 

Dlaczego tak się dzieje?

 

Ponieważ nazwa strony internetowej kieruje nas do konkretnego miejsca, a tylko właściciel może zdecydować co w tym miejscu się znajdzie. Dlatego warto zadbać, aby nazwa naszej strony należała tylko do nas oraz o to, aby nie przespać przedłużenia tej własności, ponieważ ma ona limity czasowe. Zajmiemy się tym dla Państwa profesjonalnie i zadbamy o wszelkie formalności. 

 

Lecz jak wspomnieliśmy wcześniej, nasz adres musi się do czegoś odwoływać. Minęły już czasy, w których strony internetowe udostępnia się z własnego komputera. Zwykłe, domowe urządzenia nie posiadają często wymaganej mocy obliczeniowej, a przede wszystkim przejrzystego i prostego panelu zarządzającego. 

 

Dlatego warto skorzystać z profesjonalnych usług hostingowych. Oferujemy Państwu dedykowane serwery oraz pełną pomoc przy zarządzaniu domeną. Nasza wiedza i doświadczenie pozwoli na sprawne rozwiązywanie problemów oraz tworzenie wymaganej funkcjonalności, takiej jak :

 

- skrzynki pocztowe we własnej domenie, czyli wszystko co związane z Państwa pocztą internetową


- usługi WWW, związane z zarządzaniem stroną, bazami danych i serwerami FTP


- ochronę danych, czyli kopie bezpieczeństwa i usługi antywirusowe

 

Ponadto mogą Państwo liczyć na merytoryczną pomoc oraz zarządzanie panelem administracyjnym przez wykształcony i doświadczony zespół. 

 

Zaufaj profesjonalistom i zaoszczędź swój czas.