Poligrafia

Zespół działający w Inpero.pl oferuje także usługi z zakresu poligrafii. Dostępne materiały zaczynają się na wydrukach reklamowych, a kończą na wizytówkach oraz drukach wielkoformatowych. Korzystamy z różnorodnych formatów, gramatur papierów oraz różnorodnych sposobów uszlachetniania, co przekłada się na uzyskiwanie oryginalnych oraz ciekawych projektów poligraficznych.

Sztuka poligrafii nie należy do najłatwiejszych, jednakże my podjęliśmy się tego zadania, abyś Ty mógł się zrelaksować oraz zająć tym co sprawia Ci przyjemność oraz w czym jesteś najlepszy – prowadzeniu własnej firmy. Nie oczekujemy od Ciebie wiele, a jedynie najważniejszych wytycznych, oczywiście w razie jakichkolwiek wątpliwości bardzo chętnie Cię wspomożemy oraz doradzimy w przypadku rozterek. Przygotowujemy:

- wizytówki – klasyczne, nudne wizytówki mogą odejść w zapomnienie. Te, które tworzymy są ciekawe oraz zwracają uwagę. Coraz częściej sięgamy po matowy papier, który jest przede wszystkim przyjemny w dotyku. Wizytówki powstające w naszej agencji nie zginają się oraz wywołują wrażenie na osobach, które trzymają je w ręce. Przekonaj się jaki projekt powstanie z myślą o Twojej firmie.

- ulotki – to właśnie one pokazują jak bogatą wyobraźnię posiadają nasi zleceniodawcy oraz nasz zespół. Różnorodne formaty papierów oraz cała gama narzędzi z których możemy korzystać w dzisiejszych czasach sprawia, że ulotki wychodzące spod naszej ręki robią wrażenie oraz przyciągają uwagę, a na tym przecież zależy nam najbardziej. Dzięki wprowadzeniu ich w obieg ilość klientów zdecydowanie ulegnie zwiększeniu.

- menu do restauracji – nie może się obejść bez niego żaden lokal. Nie musi być ono nudne oraz klasyczne, warto sięgnąć po jedną z dostępnych opcji, które są zdecydowanie bardziej oryginalne oraz ciekawe. Szyte oraz składane menu to tylko propozycje wśród których można wybierać. Dostępne są wersje przyjazne dla środowiska bądź błyszczące i zwracające uwagę. Na co Ty się zdecydujesz?

- papier firmowy – to alternatywa dla klasycznego papieru do drukarki. Warto sięgać po niego w przypadku drukowania dokumentów bądź informacji dostarczanych do kontrahentów. Wzbudzi to w nich podziw oraz szacunek, a pozytywne wrażenie pozostanie o wiele dłużej.

- plakaty – ludzie z każdej strony narażani są na bodźce. Właśnie dlatego w przypadku plakatu należy przede wszystkich skupić się na stworzeniu czegoś oryginalnego. Treść jest tak samo istotna, jak użyte kolory oraz rodzaj papieru. Aby plakat został zauważony musi być przede wszystkim widoczny oraz atrakcyjny, gdyż wtedy przyciągnie uwagę wielu odbiorców.Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce. Nie pokazuj więcej