InperoCMS
Czym jest nasz CMS?

CMS, to nowoczesna aplikacja internetowa, pozwalająca na łatwą aktualizację i rozbudowę strony internetowej przez tzw. panel administracyjny. Dzięki systemowi CMS można bardzo prosto dodawać, usuwać i modyfikować treść (zarówno tekst, jak i obrazy, zdjęcia, filmy, grafiki). Do obsługi systemu nie jest potrzebna specjalistyczna wiedza, dzięki czemu korzystać może z niego każdy. System InperoCMS jest przygotowany do obsługi w urządzeniach mobilnych. Dzięki takiemu rozwiązaniu, Twoja strona internetowa oraz panel administracyjny będzie się dobrze wyświetlać nie tylko na komputerach i laptopach, ale także na smartfonach i tabletach.

Funkcja edycji na żywo

Dzięki naszemu edytorowi każdą dynamiczną stronę możesz edytować niemal, że na żywo. Wystarczy, że wprowadzisz tekst lub jakiekolwiek inne media typu wideo, zdjęcie, i opublikujesz stronę. Funkcja ta sprawi, że niemal każda osoba - nawet ta, która nie potrafi tworzyć stron www - może wprowadzić zmiany na stronie całkiem sama!

Edycja przesuń i upuść

Dzięki systemowi przesuń i upuść jesteś w stanie bardzo łatwym i szybkim sposobem zmienić kolejność elementów menu na stronie. Wszystko zapisuje się po przesunięciu i upuszczeniu i jest edytowane na żywo na twojej stronie. Cenimy sobie twoją wygodę dlatego nasz panel administracyjny jest przede wszystkim prosty i intuicyjny w użytkowaniu.

Dodatkowe moduły

Mimo tego, że nasz system posiada wszystkie podstawowe moduły potrzebne do obsługi twojej strony internetowej jesteśmy w stanie zaprojektować twój własny moduł dopasowany do twoich potrzeb. Ogranicza nas tylko twoja wyobraźnia!

Zapraszamy do kontaktu!

Na koniec mamy dla Ciebie informację - ta zakładka została także stworzona przy użyciu naszego edytora live edit. Nie czekaj, skontaktuj się z nami i poznaj wszystkie funkcje naszego systemu InperoCMS.